30.8 C
Skarżysko-Kamienna
poniedziałek, 15 lipca, 2024

507-145-748

Strona głównaKulturaFestiwaleWspólnie świętujmy Dzień Błota w rytmach bębnów!

Wspólnie świętujmy Dzień Błota w rytmach bębnów!

Opublikowane:

Najczęściej Komentowane

Osiedle-twierdza. Co skrywa Milica?

Obecne Skarżysko-Kamienna powstało z połączenia kilku okolicznych wsi. Jedną...

Kronika Policyjna

Już po raz drugi Fundacja Ludzie z Natury zaprasza na celebrację Międzynarodowego Dnia Błota! Kameralne wydarzenie „Lato Ludzi z Natury” jest wspaniałą okazją, aby oderwać się od codziennego pędu i spędzić rodzinnie czas w otoczeniu przyrody, czerpiąc z niej pełnymi garściami. Zapowiada się idealny początek wakacji!

Już w pierwszy weekend lipca, 6-7 lipca, Baza Leśna Oskoła prowadzona przez skarżyską Fundację Ludzie z Natury zamieni się w miejsce pełne radości, zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. „Lato Ludzi z Natury” skierowane jest do wszystkich: rodzin z dziećmi i bez dzieci, dorosłych, seniorów oraz młodzieży. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który zadowoli każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania.

Czas Beztroski

Jedną z głównych atrakcji pikniku będą zabawy w błocie. Dla tych, którzy nie boją się pobrudzić, będzie czekać błotna zjeżdżalnia, kuchnia błotna i plac zabaw. Dla młodszych to przestrzeń swobodnej ekspresji. Dla starszych – doskonała okazja, aby na chwilę powrócić do czasów dzieciństwa, pełnych śmiechu i beztroskiej zabawy. Błotne harce to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na integrację i budowanie rodzinnych relacji.

Zrelaksuj się!

Dla osób preferujących spokojniejszy wypoczynek czekają hamaki rozwieszone w cieniu drzew. Delikatne kołysanie, śpiew ptaków i szum liści stworzą idealne warunki do relaksu i wyciszenia. To doskonała okazja, aby na chwilę zapomnieć o miejskich troskach i po prostu cieszyć się chwilą spokoju.

– Miłośników wędrówek zabierzemy na godzinny spacer przez urokliwe zakątki lasu. Przebywanie wśród zieleni pozwoli naładować baterie i podziwiać piękno otaczającej przyrody. Trasa jest dostosowana do różnych poziomów trudności, dzięki czemu każdy, bez względu na wiek i kondycję, będzie mógł cieszyć się tym doświadczeniem – mówi wiceprezeska Fundacji Ludzie z Natury, Agata Klimek.

Warsztaty? Naturalnie!

Oprócz zabaw i spacerów, organizatorzy przygotowali również szereg warsztatów i dodatkowych atrakcji:

  • Warsztaty Bębniarskie – Muzyka i rytm będą towarzyszyć uczestnikom podczas warsztatów bębniarskich. Pod okiem Martyny z Dolęga-Art, każdy będzie miał okazję nauczyć się podstaw gry na bębnach i doświadczyć radości wspólnego muzykowania.
  • Rodzinna Joga na Trawie – rodzinna sesja jogi na świeżym powietrzu prowadzona przez Marcina Jedynaka dla uczestników w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, pomoże zrelaksować ciało i umysł. To doskonały sposób na poprawę samopoczucia i spędzenie czasu z rodziną.
  • Razem z Jagodą z „Na polu u Kopra” ugotujemy różne pyszności na ogniu. Marysia pokaże, jak samodzielnie zrobić kosmetyki. Dominika zabierze nas w podróż o zmysłach, a Ania wprowadzi nas w podstawy tańców latynoskich! W zakątkach Bazy Leśna Oskoła uczestnicy będą mogli odnaleźć stacje z propozycjami zabaw kreatywnych i manualnych.

Informacje Organizacyjne

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie „Lato Ludzi z Natury” przez formularz – TUTAJ.

Rejestracja jest konieczna, gdyż organizatorzy chcą zapewnić kameralny charakter wydarzenia.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 514 131 951 lub na stronie internetowej www.ludzieznatury.org

Wydarzenie jest płatne, a zebrane środki pozwolą Fundacji na dalszy rozwój terenu Bazy Leśnej Oskoła oraz Strefy LAS, tak aby miejsca te były jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb mieszkańców naszego miasta.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Skarżyska-Kamiennej Arkadiusz Bogucki.

Partnerami wydarzenia są: Gmina Skarżysko-Kamienna, Klimek Nieruchomości Sp. z o.o., MPWiK Skarżysko-Kamienna, Cukiernia Lazur, DAN rozlewnia wód gazowanych, Nadleśnictwo Skarżysko, DolęgArt oraz Na Polu u Kopra.

Materiał: Fundacji Ludzie z Natury

Udostępnij lub Wyślij Znajomym

Obserwuj Nas w Social Mediach

Najnowsze na wSkarzysku.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najważniejsze Informacje

O Nas

Wydawcą portalu wSkarzysku.pl jest Stowarzyszenie Lorem Ipsum

© 2023 wSkarzysku.pl | Stowarzyszenie Lorem Ipsum.

Redakcja

ul. Powstańców Warszawy 7

26-110 Skarżysko-Kamienna

TEL. +48 507-145-748

e-mail: biuro@wskarzysku.pl